Dlaczego warto reklamować się na telebimach?

  • Umieszczenie Twojej reklamy na ekranie LED przy ruchliwej ulicy zapewni Ci tysiące odbiorców, którzy skupią swoją uwagę na prezentowanym obrazie.
  • Multimedialny, dynamiczny przekaz wpływa na odbiorcę do 10 razy intensywniej niż reklama statyczna oraz na dłużej zapada w pamięć odbiorcy.
  • Podstawową zaletą ekranów ledowych jest wyraźny i nasycony kolorami obraz.
  • Ekrany posiadają wyjątkową funkcję inteligentnego dostosowania jasności obrazu, w zależności od pory dnia i nasłonecznienia.

Pobierz ulotkę z pełnym spisem ekranów LED.

zielona-gora-ekran-led-zabka

LED Żabka – Zielona Góra

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Podgórnej, ul. Lwowskiej i ul. Waryńskiego
Godziny: 6.00 do 22.00

 

Jest to najdłuższe skrzyżowanie w mieście – postój aż 100 sekund. Ta trasa jest określaną obwodnicą śródmiejską – jest to jedna z głównych ulic tranzytowych wewnątrz miasta. W tym miejscu skupia się ruch z i do strefy kilku dużych osiedli miejskich. W pobliżu jest największa część kampusu uniwersyteckiego.

 


 

zielona-gora-ekran-led-ruben

LED Ruben Zielona Góra

Dostępny

Skrzyżowanie: ulic Al. Konstytucji 3 Maja, ul. Moniuszki, ul. Fabrycznej,
ul. Reja i ul. Długiej

Godziny: 6.00 do 22.00

 

Telebim znajduje się w pobliżu hotelu „Ruben” przy jednym z najbardziej ruchliwych zielonogórskich skrzyżowań, nieopodal zielonogórskiej starówki . Skrzyżowanie to charakteryzuje bardzo długi czas oczekiwania na światłach. Ta trasa jest określana obwodnicą śródmiejską – jest to jedna z głównych ulic tranzytowych wewnątrz miasta.

 


 

zielona-gora-ekran-led-focus

LED FOCUS Zielona Góra

Dostępny

Skrzyżowanie: ulic Al. Konstytucji 3 Maja, ul. Kupiecka, ul. Wrocławska
Godziny: 6.00 do 22.00

 

Telebim znajduje się naprzeciwko największej Galerii Handlowej w Zielonej Górze „Focus Mall” i  w pobliżu „Palmiarni” – jednej z najważniejszych zielonogórskich atrakcji turystycznych. Umiejscowiony jest w bardzo widocznym miejscu, nieopodal zielonogórskiej starówki, przy Al. Konstytucji 3 Maja, u zbiegu ulic Kupieckiej (główny deptak zielonogórskiej Starówki) i Wrocławskiej (główna wjazdowa ulica z Wrocławia). Ta trasa jest określana obwodnicą śródmiejską – jest to jedna z głównych ulic tranzytowych wewnątrz miasta.

 


 

zielona-gora-ekran-led-topaz

LED Topaz Zielona Góra

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Westerplatte
Godziny: 6.00 do 22.00

 

Telebim znajduje się na Galerii Topaz przy ul. Westerplatte – jednej z głównych ulic Zielonej Góry w ścisłym centrum. Jest doskonale widoczny przez przechodniów idących z głównego przystanku MZK obok Poczty Polskiej i Empiku, klientów Galerii Grafit oraz osoby jadące pojazdami zatrzymującymi się przy sygnalizacji świetlnej na dużym i bardzo ruchliwym skrzyżowaniu.

 

 


 

 

zielona-gora-ekran-led-topaz

LED Generał Gorzów Wielkopolski

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. W. Sikorskiego, ul. Chrobrego
Godziny: 6.00 do 22.00

 

Telebim znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim przy najstarszym skrzyżowaniu w mieście: ul. Chrobrego i ul. Sikorskiego. Ilość Kontaktów dziennie ok. 90 tys. Lokalizacja ta zapewnia dotarcie reklamy do bardzo dużej ilosci osób dziennie zarówno kierowców, osób podróżujących miejską komunikacją, jak również licznych pieszych.

 


 

zielona-gora-ekran-led-topaz

LED Autoled Zielona Góra

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Elektryków, ul. Elektronowa
Godziny:

 

Telebim jest umieszczony w Zielone Górze na jednym z głównych skrzyżowań ul. Energetyków z ul. Elektronową.Jedną z głównych zalet ekranu jest to, że jest on mobilny(zmienia lokalizacje)a odpowiednia lokalizacja gwarantuje doskonałą widoczność dla pojazdów stojących na skrzyżowaniu jak i osób które parkują naprzeciwko (duży parking TESCO).

 


 

LED Autoled Żary

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Ułańska, ul. Artylerzystów
Godziny:

 

Telebim jest umieszczony w Żarach na jednym z głównych skrzyżowań ul. Ułańska z ul. Artylerzystów. Odpowiednia lokalizacja gwarantuje doskonałą widoczność dla pojazdów stojących na skrzyżowaniu jak i osób które tankują paliwo na pobliskiej stacji benzynowej.

 


 

LED Tesco Zielona Góra

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Energetyków 2a
Godziny: od 06:00 do 24:00

 

Ekran umiejscowiony jest na parkingu hipermarketu Tesco na ulicy Energetyków 2 a. w Zielonej Górze, w pobliżu sklepów RTVEuroAGD , CCC, stacji paliw i myjni samochodowej.

 


 

LED Nowa Sól

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Wojska Polskiego
Godziny: od 06:00 do 22:00

 

Ekran znajduje się w ścisłym centrum miasta przy dwupasmowej ulicy Wojska Polskiego, ruch pojazdów i pieszych jest wstrzymany przez przejazd kolejowy, który jest zamykany co 5-10minut. Ulica łączy dwie części miasta rozdzielone torami kolejowymi.

 


 

LED Biedronka Świebodzin

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Żymierskiego – blisko marketu biedronka
Godziny: od 06:00 do 22:00

 

Ekran zlokalizowany jest przy jednym z większych marketów w Świebodzinie, przy parkingu marketu BIEDRONKA oraz serwisie samochodowym MOTOBOX. Ruchliwa ulica przy której występuje również pieszy – jedna z głównych ulic w Świebodzinie.
Przy ekranie przebiega ruch samochodowy zjazd z A2 w kierunku centrum – przejazd koło ekranu.

 


 

LED Zamek Świebodzin

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Łąka Zamkowa, ul. Poznańska
Godziny: od 06:00 do 22:00

 

Ekran znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Łąka Zamkowa z ul. Poznańską. Duży format ruchowego i kolorowego obrazu powoduje, iż kierowcy przebywający w pobliżu ekranu mimowolnie zwracają uwagę na prezentowane treści.

 


 

LED Słubice

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Kościuszki, ul. Młodzieży Polskiej
Godziny: od 06:00 do 23:00

 

Jest to najbardziej ruchliwe skrzyżowanie w mieście. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe: m.in. Galeria Prima, Intermarche, Bricomarche, Jysk, Biedronka, Aral, jak i wspólna placówka naukowa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie n. Odrą(EUV) oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (UAM) – Collegium Polonicum.
Na duże natężenie ruchu wpływa sąsiedztwo trasy transeuropejskiej A2 Poznań-Berlin. Po za tym skrzyżowanie to mijają jadący drogami krajowymi.


 

LED Ułan Żary

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Artylerzystów, ul. Ułańska
Godziny: od 06:00 do 22:00

 

Telebim znajduje się w Żarach przy głównym skrzyżowaniu ul. Artylerzystów z ul. Ułańską. Jest to ścisłe centrum miasta oraz największe skrzyżowanie w Żarach. Takie umiejscowienie zapewni najwyższą oglądalność oraz dotarcie z reklamą do kilkudziesięciu tysiecy osób dziennie. W bezpośrednim sąsiedztwie ekranu znajdują się: Stacja Paliw STATOIL, sklepy: Jysk, Nomi, Otar Meble, Biedronka, Kaufland a także Dworzec PKS, Przystanki MZK i Przewozów Regionalnych.


 

LED Długosz Żary

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Długosza
Godziny: od 06:00 do 22:00

 

Telebim umiejscowiony jest przy głównym rondzie w centrum miasta, przez które przejeżdza 22 000 pojazdów na dobę. Jest to rondo znajdujące się przy stacji kolejowej. Tuż przed samym telebimem znajduje się skrzyżowanie prowadzące do ścisłego centrum miasta (urzędu miasta, parku żarskiego).


 

LED Żaganna Żagań

Dostępny

Skrzyżowanie: ul. Żaganny 1
Godziny: od 06:00 do 22:00

 

Telebim umiejscowiony jest przy głównym rondzie w centrum miasta, przez które przejeżdża 22 000 pojazdów na dobę. Jest to rondo znajdujące się przed jednym mostem przez rzekę Bóbr w związku z czym natężenie ruchu jest bardzo wysokie.