Zaproszenie do współpracy

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów handlowych, zapewniając, że wzajemna współpraca będzie dla Państwa satysfakcjonująca i zyskowna. Oferujemy Państwu współpracę z portalem aukcyjnym www.darmocha24.pl.

Serwis darmocha24.pl skutecznie promuje usługi i towary, docierając do szerokiej rzeszy klientów. Poprzez skupienie różnych usługodawców w jednym miejscu i prezentowaniu produktów i usług w bardzo atrakcyjnej cenie dla klienta, serwis gwarantuje skuteczną i bezpłatną reklamę. Zdobywamy dla oferowanych przez Państwa usług nowych klientów, rozpowszechniając w ten sposób Państwa działalność i pomnażając Państwa zyski. Klient kupując rabatowany produkt poznaje usługodawcę, jego lokalizację oraz zapamiętuje usługę lub produkt.

Odwiedź stronę Darmocha.pl

Korzyści z obecności Państwa firmy na portalu www.darmocha24.pl:

  • Jako usługodawca nie ponoszą Państwo żadnych kosztów związanych z wstawieniem Swojej oferty na naszym portalu – BEZPŁATNA REKLAMA
  • Portal promuje Państwa oferty w Internecie – BEZPŁATNA REKLAMA
  • Portal wysyła Państwa ofertę drogą mailową do obecnie 12 tys. (liczba ciągle wzrasta) osób, którzy zostawili swój adres mailowy w systemie – BEZPŁATNA REKLAMA
  • Miesięcznie portal ma 250 tys. odsłon, Państwa oferta jest widoczna i zapada w Pamięć – BEZPŁATNA REKLAMA
  • BEZPŁATNIE wstawiamy Państwa ofertę do Portalu, tworzymy opisy, dobieramy zdjęcia
  • Otrzymują Państwo dostęp do indywidualnego konta na portalu, zawierającego wszystkie informacje o Państwa usługach, sprzedaży, zainteresowaniu produktem itp., które mogą Państwo w dowolnej chwili modyfikować.
  • Portal pobiera od usługodawcy tylko i wyłącznie prowizję za skuteczną formę reklamy tj. od sprzedaży Państwa usług w wysokości ustalonej indywidualnie podczas rozmowy z konsultantem. Jeżeli nie dojdzie do sprzedaży usługodawca nie ponosi żadnych kosztów, zyskując jednak bezpłatną reklamę.
Serwis darmocha24.pl bezpłatnie wypromuje Państwa ofertę, prosimy tylko o kontakt.
Resztę zrobimy za Państwa!
Pobierz zlecenie umieszczenia reklamy w serwisie Darmocha.pl.